Fulltextové vyhledávání

KONTAKT

Vladimír Michalec

Šenov ul. U Rybníků
(u hlavní cesty naproti mlýnu v Šenově)

Tel.: 739 522 911
e-mail: vladimirmichalec@seznam.cz

www.prodejrybsenov.cz
 

 

Výpis všech článků

Výlov rybníku v Šenově u Havířova (22.11.2014)

30. listopadu 2014


Již v brzkých ranních hodinách se začali scházet lidé, kteří chtěli nasát atmosféru tohoto podzimního výlovu. Někdy kolem 7. hodiny ranní jsme začali na kádiště dopravovat, usazovat a nalévat kádě vodou, do kterých měly za pár okamžiků putovat ryby.

První zátah jsme začali provádět kolem 8. hodiny ranní. Po zátahu jsme začali vydávat ryby na tzv. řešátko, kde se tyto ryby roztřídily do předem připravených kádi, jak jsem již zmínil. Ryby jsme třídili podle jednotlivých druhů a velikostí.

Rybářské závody 2.11.2014

11. listopadu 2014


V sobotu 2. 11. 2014 jsme uspořádali rybářské závody. Těchto závodů se zúčastnili převážně rybáři (zaměstnanci) z farmy STONAVA na počest ukončení sklizně kukuřice něco jako dožínky.

Počasí nám přálo velice, sluníčko svítilo nikde ani mráček, člověk by ani neřekl, že tato událost se konala začátkem 11. měsíce. Co se týče úlovku, tak ryby braly.... 

Pozvání na jubilejní 20. podzimní výlov našeho rybníku

30. října 2014


Letos 22. 11. 2014 se bude konat  jubilejní 20. výlov, proto bychom chtěli pozvat všechny kteří mají rádi atmosféru podzimního výlovu rybníka a vše co k tomu patří. Půjde o jedinečnou podívanou kapři, amuři cca 20 kg, tolstolobici a váze 25 - 30 kg, sumec Pepa albín, KOI kapři, úhoři a mnoho jiných zajímavosti.

Za zmínku taktéž stojí doprava ryb z kaďiště na sádky za pomocí loďky a tažného nekonečného lana a vrátkem. Občerstvení v průběhu výlovu bude zajištěno pro širokou...

Spuštění nových webových stránek

16. října 2014


Vítáme vás na našich nových webových stránkách www.prodejrybsenov.cz. Budeme rádi, když zde najdete informace, které hledáte.

Náš rybník najdete v obci Šenov u Ostravy naproti mlýnu Šenov. V nejbližší době se můžete těšit na podzimní výlov rybníka, na kterém si budete moci zakoupit čerstvé ryby přímo z rybníku (např. kapry, štiky, líny, candáty, amury, tolstolobiky, nově také pstruhy...

Celkový počet článků: 34

1 2 3 [4]

© 2014 - 2023 VLADIMÍR MICHALEC - prodej ryb Šenov. Všechna práva vyhrazena.
Tento web využívá redakční systém AD-RS. Realizace webu ADweby.com.